2016/03/13

KONKURS

| |
Po kilku miesiącach pustki, wracamy z konkursem! I to nie byle jakim...
Powodów jest wiele - między innymi uczczenie dwóch lat od dodania pierwszego posta na Spis opowiadań, a także zbliżający się koniec sezonu w skokach narciarskich 2015/2016.

Konkurs na nowość 2016 roku

Polega on na wybraniu najlepszego bloga spośród zgłoszonych na Spisie opowiadań o skoczkach narciarskich.
Blog taki może zgłosić jedynie czytelnik. Nie można zgłaszać własnego opowiadania. Autorka może jedynie zachęcić swoich czytelników do nominowania.
Jedna osoba może zgłosić maksymalnie 3 blogi (czyli dodać jeden komentarz), które wypełniają wszystkie poniższe kryteria:
Blog powstał w 2016 roku i ma minimum 3 rozdziały (nie licząc prologu).
Blog jest zapisany do Spisu opowiadań o skoczkach narciarskich (można nominować blogi zgłoszone do #21 aktualizacji (12 marzec).
Zgłosić blog można tylko i wyłącznie w komentarzu pod tym postem. Blogi zgłaszane pod innymi postami będą natychmiast usuwane i niebrane pod uwagę.
Jeżeli zgłaszasz trzy blogi, zamieść je w jednym komentarzu, z odpowiednim odstępem.
Zgłaszając blog, wypełni formularz (należy zastąpić "___" swoimi słowami):
Zgłaszam opowiadanie numer ___ (numer opowiadania na Spisie) autorstwa ___ (nick autorki bloga), ponieważ ___ (uzasadnienie wyboru).
Liczba zgłoszeń jednego opowiadania nie będzie liczona. Każdy zgłoszony blog przechodzi do drugiego etapu (głosowania).
Po zgłoszeniu bloga przez czytelnika, autor opowiadania powinien wyrazić zgodę na udział w konkursie (w wypadku braku zgody, opowiadanie traci nominację).


I właściwie to ja, Jagoda, chciałam się z wami przywitać w końcu dopiero teraz. Mam nadzieję, że będzie mi się dobrze tu pracowało i jeszcze dużo konkursów pomogę organizować. Znacie mnie najpewniej z tego, że piszę kilka opowiadań, dlatego, wiedząc jak to być autorem, postaram się wstawiać aktualizacje jak najczęściej :) A na razie dzielę się z wami moimi zbiorami i daje nagrodę na konkurs, mam nadzieję, że wam się spodoba!


I jeszcze jedno, POWODZENIA!

10 komentarzy:

 1. Zgłaszam opowiadanie numer: 377,autorstwa: Aja, ponieważ jest to jedno z niewielu opowiadań o średnim bracie Prevc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem dokładnie gdzie mam to zrobić, ale wyrażam zgodę na udział w konkursie.
   I dziękuję za nominację:)

   Usuń
 2. Zgłaszam opowiadanie numer 347 ,autorstwa Lila Stich, ponieważ jest nielicznym opowiadaniem, w którym głównym bohaterem jest Domen, autorka jest bardzo utalentowana pisarsko, przez co opowiadanie nie jest zwykłą historią lecz arcydziełem. Sytuacja Svetlany mogłaby się przydarzyć każdej z nas, dlatego tym bardziej trafia w serce czytelniczek.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrażam zgodę na udział w konkursie.
   I bardzo, ale to bardzo bardzo dziękuję za nominację. ❤

   Usuń
 3. Zgłaszam opowiadanie nr. 330 autorstwa missangelikaa, ponieważ mimo,że opowiada o Andreasie Wellingerze, któy jest dość popularnym bohaterem, est inne w swojej doskonałości. Ktokolwiek zaczyna czytać, nie może się oderwać, co jest zasługą cudownie zdolnej autorki. Jest bezpośrednie, szczere i pisane świetnym językiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrażam zgodę na udział w konkursie :D
   Bardzo dziękuję za nominację ❤

   Usuń
 4. Zgłaszam opowiadanie nr. 389 autorstwa Devill.To opowiadanie jest bardzo ciekawe pełne zwrotów akcji i pełne emocji. Przedstawiona w nim historia jest wzrószająca są w nim też zabawne zdarzenia.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyrażam zgodę na udział w konkursie.
   Dziękuję bardzo za nominację i pozdrawiam ;*

   Usuń
 5. Zgłaszam także opowiadanie nr.374 autorstwa Mili Wymyślone.Nie będę się rozpisywać po prostu wciąga i chce się to czytać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za nominację i wyrażam zgodę na udział :)

   Usuń