2016/02/14

#214 "Aby skrzydła umiały latać potrzeba miłości..."

| |
BOHATER: Peter Prevc, Jaka Hvala, Domen Prevc

AUTORKA: Little_Jumper

ADRES BLOGA: http://zranioneskrzydla.blogspot.com/

INFORMACJE DODATKOWE:
Anioły. Istoty, żyjące, w zupełnie innym świecie. Gdzieś daleko, gdzieś wysoko, nieosiągalnie...
A na ziemi... Peter Prevc, był zranionym przez los aniołem. Aniołem który, nie umiał już lecieć, który uszkodził swoje skrzydła. Uszkodził swoje serce. Próbował wrócić, lecz im bardziej próbował, tym bardziej upadał. Więc się poddał, a za nim poddali się prawie wszyscy.
A tak nagle zjawia się Ana. Mała, bezbronna, zraniona Ana, która nadal wierzy, że da rade, że nie jest za późno na naprawę, że każdy błąd można jeszcze naprawić.
Jaka... Taki radosny... Taki zamotany. Nie widział w swoim życiu problemów, chciał tylko być kimś. By rodzina była z niego dumna, by on sam był. Chciał, by wszyscy byli szczęśliwi, nieważne, czy on, by ucierpiał. Był aniołem, który nie widział, jak powoli upada.
Nie jesteśmy robotami. Nie umiemy, zawsze upaść na cztery łapy, jesteśmy słabi... Ale im więcej walczymy, tym jesteśmy bardziej silni. Jest to historia o wzlotach i upadkach. Mówi, że to co się zepsuło nie da się ułożyć tak szybko, że potrzeba czasu, by naprawić siebie i swoje błędy, ponieważ nigdy nie jest za późno. Opowiada o miłości krytej pod nienawiścią, która mimo trudności, jest piękna. O bólu, którego stawiamy bojąc się szczęścia i rozczarowań.
Lecz, by skrzydła umiały latać potrzeba miłości...

1 komentarz:

  1. Najlepsze opowiadanie na świecie! Polecam przeczytać. Naprawdę warto😊👍

    OdpowiedzUsuń