2015/09/02

SWO2015 - drugi (ostatni) etap

| |
Jak tam pierwsze dni szkoły? Osobiście muszę wyznać, że przechodzę bardzo ciężkie, stresujące dni (prawie nie jem i nie śpię), więc dlatego też II etap SWO tak szybko (muszę jakoś zabić swoje pesymistyczne myśli na temat szkoły).
Niestety jednak aktualizacja pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu, ponieważ w najbliższy weekend nie będzie mnie nawet w domu, ale w poniedziałek nie idę do szkoły, więc może wtedy się zmotywuję do tego - jednak nic nie obiecuję, bo to zależy od tego, czy będę mieć siły po długiej nocnej podróży. Najpóźniej aktualizacja pojawi się w połowie września. Mam nadzieję, że zrozumiecie mnie, bo naprawdę staram się zrobić to jak najwcześniej, ale czas nie pozwala (nawet jeżeli w nocy przewalam się z boku na bok).

Koniec tych moich żalów, czas wreszcie przejść do rzeczy. W I etapie drugiej edycji konkursu na Skoczne Opowiadanie Wakacji 13 osób nominowało do zabawy 15 opowiadań, ku mojej radości - wszystkie zgłoszenia były prawidłowe i przeszły do następnego etapu.
Link do etapu pierwszego.

Nominowane blogi:

 1. http://but-nothing-is-simpler.blogspot.com/ 
 2. scusa-ma-ancora-ti-amo.blogspot.com 
 3. http://fettnerslife.blogspot.com/ 
 4. http://jegospojrzenie.blogspot.com/ 
 5. mielismy-zapomniec.blogspot.com 
 6. liebe-ist-fur-alle-da-ff.blogspot.com 
 7. piszac-do-m.blogspot.com 
 8. http://leben-ist-zeichnen-ohne-radiergummi.blogspot.com/ 
 9. http://zaufajmyodnowa.blogspot.com/ 
 10. nielatwe-decyzje.blogspot.com 
 11. http://pokonac-strach.blogspot.com/ 
 12. http://malo-skoczna-historia.blogspot.com/ 
 13. the-shattered-ones.blogspot.com 
 14. to-tylko-fotografia.blogspot.com 
 15. http://all-that-im-asking-for.blogspot.com/
Ankieta (możliwość jednorazowego wyboru)


Ten etap, a równocześnie konkurs trwa do 1 października godziny 23:59. Wyniki postaram się ogłosić w trakcie pierwszego październikowego weekendu.
Jeżeli coś pomyliłam, proszę szybko mi to zgłosić. Po trzech godzinach snu i siedmiu spędzonych w szkole mogłam zrobić nawet najmniejszy błąd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz