Ariana | Blogger | X X

2015/09/12

#271 "Tylko umarli widzieli koniec wojny"

Bohater: Kamil Stoch, Michael Hayböck, Jan Ziobro, Stefan Kraft, Klemens Murańka, Peter Prevc, Maciej Kot, Johann Andre Forfang, Severin Freund

Autorka: skoczkowa22

Adres bloga: http://tylko-umarli-widzieli-koniec-wojny.blogspot.com/

Informacje dodatkowe: 
 Czas... Żyjesz z przekonaniem, że masz go nieograniczoną ilość. Nie wiesz nawet ile może oznaczać jedna sekunda. Ile może zależeć od tej jednej sekundy. Że to może być cały twój świat, nadzieja, szansa na wszystko i... życie. Ludzkie życie. Kruche, ułomne i niepewne. Jak bańka mydlana. Wydawałoby się, że jest niezniszczalna, a jednak wystarczy jedna ludzka interwencja i bam!, koniec.

65. edycja Turnieju Czterech Skoczni. Dziesięć dni, tysiące kibiców, dalekie loty i Złoty Orzeł. I jeszcze jedno - strach. A wszystko zaczęło się od jednego zabójstwa. Potem było tylko gorzej. Każdy skok to krok do śmierci...
Kamil Stoch, Michael Hayböck, Johann Forfang i Maciej Kot muszą stawić czoła nieznanemu. Mieć wzrok silniejszy od strachu. Pokonywać przeszkody. I, choć to trudne, zmierzyć się ze śmiercią. Śmiercią najbliższych i własną.
A to wszystko przez głupią pomyłkę.
Czy Turniej padnie łupem zabójcy? Czy wszyscy wyjdą z tego cało? Ile jeszcze krwi trzeba przelać, aby zakończyć feralne zawody?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz